Programma zondag 22 april

logo10.00 Valther Boys 3 - EHS '85 3

10.00 Valther Boys 2 - WKE '16 2

14.00 Valther Boys 1 - DSC'65 1

 

DVC '59 1 - Valther Boys 1

logoValther Boys sluit Engelse weken af met volle buit. 15 Punten uit 5 wedstijden in 15 dagen.

verslag: bron Facebook Valther Boys

Weiteveense Boys 2 - Valther Boys 2

logoVandaag de wedstrijd tegen Weiteveen.

verslag: bron Facebook Valther Boys 2

Wijziging kantinedienst Jeugd

logoLet op! Ivm de diverse afgelastingen is er een nieuwe indeling mbt de kantinediensten van de Jeugd.

Programma zondag 15 april

logo10.00 Valther Boys 3 - HOC 3

10.00 Weiteveense Boys 2 - Valther Boys 2

14.00 DVC '59 1 - Valther Boys 1

ValtherBoys 1 - Sweel 1

logoGisteravond moesten wij een inhaalwedstrijd spelen tegen de nummer 5 uit de competitie; VV Sweel 1.

Valther Boys had 9 punten uit de laatste 3 wedstrijden en staat niet meer onderaan, weten de Boys deze uitstekende reeks voort te zetten?

Inhaalprogramma donderdag 12 april

logo18.30 Valther Boys 1 - Sweel 1

20.00 Sweel 3 - Valther Boys 3

Weiteveense Boys 1 - Valther Boys 1

logoNa twee overwinningen op rij konden we vandaag eindelijk de laatste plek verlaten. Dan moest er vandaag niet worden verloren van de mannen uit Weiteveen.

ValtherBoys 2 - Wacker 2

logoWacker 2 stond voor de deur en dus werden de mannen eens even goed wacker geschud.

foto's: Bert Tibbe

 

Programma zondag 8 april

logo10.00 Klazienaveen 4 - Valtherboys 3

10.00 ValtherBoys 2 - Wacker 2

14.00 WeiteveenseBoys 1 - ValtherBoys 1

 

ValtherBoys 2 - Dalen 3

logoVandaag de topper tegen Dalen 3

foto's: Bert Tibbe

Eerste Elftal

 DSC 0134

vlnr rechts: Raymon Muntinga,Jeroen van Gestel, Gert-jan Webers,Mathijs van Dalen, Tommy van Rijswijk, Tim Jalving, Daniel Vos, Martijn Mestemaker. Zittend: Trainer Albert Kamps, Daniel Vos, Kay Sander, pupil v de week Ivar Smegen, Gideon van Lottum, Jan Brink, Dennis Middeljans, Nick Hulshof, Lijnrechter Ronald de Weerd.

 

Derde Elftal

 DSC 0048

 

35 Plus

 

 DSC 0108

 

 

JO15

 JO15 2016 2017

 

Trainers:

Johan Wiegman

Patrick Kok

 

Leider:

Esther v.d. Klaauw

 

Trainingstijden:

maandag 19.30 - 20.30 in Weerdinge

vrijdag 19.30 - 20.30 in Weerdinge

 

Algemeen Jeugdnieuws

Klik hier

 

JO13

 JO132017 2018

Trainers:

Johan Wiegman

Patrick Kok

Jurrie Hilgenga

 

Leider:

Hendrik Jan Schepel

Esther v.d. Klaauw

 

Trainingstijden:

maandag 19.30 - 20.30 in Weerdinge

vrijdag 19.30 - 20.30 in Weerdinge

 

Algemeen Jeugdnieuws

Klik hier

 

 

JO11

 JO112017 2018

Trainer:

Remon Muntinga

 

Leiders:

Astrid Knol

Alice Joling

 

Trainingstijden:

maandag 18.30 - 19.30 in Valthe

woensdag 18.30 - 19.30 in Valthe

 

Algemeen Jeugdnieuws

Klik hier

 

JO9 - 1

 JO9 1 2017 2018

Trainers:

Johan Wiegman

Mark Scholtens

Harm van Emst

 

Leiders:

Marc Hilbrands

Gert-Jan Kamies

 

Trainingstijden:

maandag 18.30 - 19.30 in Weerdinge

woensdag 18.30 - 19.30 in Valthe

 

Algemeen Jeugdnieuws

Klik hier

 

JO9 - 2

 JO9 2 2017 2018

Trainers:

Johan Wiegman

Mark Scholtens

Leider:

Jeroen te Velde

Trainingstijden:

maandag 18.30 - 19.30 in Weerdinge

woensdag 18.30 - 19.30 in Valthe

 

Algemeen Jeugdnieuws

Klik hier